Movies
Ratings
252
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
The MagicianRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5