Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
RayRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
La Femme NikitaRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0