Movies
Ratings
359
BurningRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.0
SingRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 3.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 0.5
To the BoneRated ★ 3.0
A Tiger in WinterRated ★ 0.5
My Little BrideRated ★ 0.5
A Dog's JourneyRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 0.5