Movies
Ratings
16
The MasterRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0