Movies
Ratings
56
The LoverRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0