Movies
Ratings
376
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
YamakasiRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 2.0
Break OutRated ★ 3.0
Villain and WidowRated ★ 3.0- PapaRated ★ 2.5
Born To SingRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
Twilight GangstersRated ★ 3.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.0