Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 1.5
Chicken RunRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0