Titles you rated
Castle in the SkyRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 1.0
AliensRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0