Movies
Ratings
52
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5