Titles you rated
My BrotherRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 2.0
JackRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.0
Scary MovieRated ★ 3.5