Movies
Ratings
334
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.0
HELL DOGSRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
The OutfitRated ★ 4.0
The Post-Truth WorldRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
VenomRated ★ 1.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 0.5
The HuntRated ★ 2.5
More than BlueRated ★ 3.5