Movies
Ratings
167- TYLENOLRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Wendell & WildRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.5
ZombielandRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
NopeRated ★ 5.0