Titles you rated
Pain and GloryRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
John WickRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
IkiruRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5