Titles you rated
HelplessRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0