Movies
Ratings
1415
Blades of BloodRated ★ 1.5- Bank AttackRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Swindler in My Mom's HouseRated ★ 2.0
VitusRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
InnocenceRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 1.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 1.5
RampageRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Ted 2Rated ★ 1.5
Door LockRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 1.5
Believer: extended cutRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0