Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Caesar Must DieRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
RashomonRated ★ 5.0
WickedRated ★ 2.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
IkiruRated ★ 5.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0