Movies
Ratings
22
SecretRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0