Movies
Ratings
21
The IntouchablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0