Movies
Ratings
246
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Seoul StationRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0