Movies
Ratings
65
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0