Movies
Ratings
340
Don't Look UpRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5