Movies
Ratings
586
Bad BoysRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
Two CopsRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
AliensRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
National TreasureRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5