Movies
Ratings
28
Begin AgainRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0- PlayRated ★ 5.0
Where is my DVD?Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5