Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
Remember MeRated ★ 2.0
Dear JohnRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
PainedRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0