Movies
Ratings
16
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0