Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 2.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0