Titles you rated
Our Twisted HeroRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 0.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
The Good NurseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.0- Extreme FestivalRated ★ 1.0
ChicagoRated ★ 3.5