Movies
Ratings
31
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0