Movies
Ratings
20
The ChaserRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.0
EquilibriumRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
BeautifulRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 2.0