Movies
Ratings
44
Lost in StarlightRated ★ 3.0
One DayRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 4.5
IncantationRated ★ 0.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0