Movies
Ratings
126
FrozenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0