Movies
Ratings
340
Non-StopRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
A Boy's SisterRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Granny's Got TalentRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Happy FlightRated ★ 3.5