Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 1.5
Gladiator IIRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
What Jennifer DidRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 1.0
Believer 2Rated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0