Movies
Ratings
307
StokerRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
DriveRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0