Movies
Ratings
545
Unborn But ForgottenRated ★ 1.5
BarbieRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 2.5
NosferatuRated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5