Titles you rated
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0