Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
Wanee & JunahRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Human Centipede 3 (Final Sequence)Rated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5