Movies
Ratings
51
Iron ManRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0