Movies
Ratings
163
The ClassicRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 3.5