Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0