Movies
Ratings
262
ElysiumRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0