Titles you rated
Train DreamsRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.0
LeeRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0