Titles you rated
Real SteelRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0