Titles you rated
ShrekRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Big StanRated ★ 5.0