Movies
Ratings
350
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0