Movies
Ratings
30
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0