Titles you rated
World War ZRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.5
A Man Who Paints Water DropsRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5- The WizRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5