Movies
Ratings
45
AdoreRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0