Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Amazing GraceRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 2.0
The Edge of HeavenRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 2.0
The Time MachineRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 5.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0