Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0